Partnerzy

PINIO

ul. Witosa 2c

43-100 Tychy

tel./fax 32 780-57-45

kom. 504-286-352

PINIO jest firmą rodzinną, która działa na rynku mebli kuchennych od 1999 roku.  Swoją wiedzę i nabyte doświadczenie wykorzystujemy po to, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie kuchni, które będzie zarówno funkcjonalne i estetyczne, nowoczesne i ergonomiczne. Tak, aby przebywanie w kuchni stało się przyjemnością a nie obowiązkiem.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Państwa, którzy chcieliby mieć ciekawą (nie bazującą na stereotypach), wygodną, funkcjonalną i dobrze wykonaną  kuchnię. W żadnej z naszych realizacji nie znajdą Państwo przypadkowo dobranych szafek nakrytych jednym blatem – nazwanych „kuchnią”.

Wiemy o tym, że kuchnie nie mogą być jednocześnie dobre i tanie. Powiedzenie: „najwyższa jakość za najniższą cenę” nie ma u nas racji bytu – staramy się więc przekazać to naszym Klientom - argumentując dlaczego nie stosujemy w naszych realizacjach tzw. półśrodków.

 

D.H.U. SARMAG

Magdalena Sarna – Osior

ul. Wojciecha 3

40-467 Katowice

ul. Budowlanych 37

43-100 Tychy

tel. 609-504-491

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych oraz szaf zarówno w stylu nowoczesnym jak i tych bardziej stylizowanych. W swojej ofercie mamy szeroki zakres materiałowy zaczynając od płyt MDF, LAKIEROWANYCH poprzez FORNIR, a kończąc na LITYM DREWNIE. Chcemy, aby kuchnie naszych klientów służyły na długie lata, dlatego też zapewniamy Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne wysokiej jakości w dobrej cenie. Często spotykamy się z prośbą, by kuchnia była nowoczesna, ale i przytulna. W takim przypadku bardzo ważny jest dobór mebli, dodatków oraz kolorystyka. Dlatego też do Państwa dyspozycji pozostawiamy projektantkę i dekoratorkę wnętrz, które pomogą w stylizacji kuchni i nie tylko.

 

Notatnik