O firmie

Plan Architektura i Nieruchomości łączy w sobie działalność agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z pracownią projektowania architektonicznego.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji - od pozyskania nieruchomości na cele budowlane, przez proces projektowy obejmujący także przeprowadzenie czynności formalno-prawnych, po realizację inwestycji pod naszym nadzorem.
Współpraca działu projektowego z agentami nieruchomości ma na celu koordynację działań w ramach procesu inwestycyjnego, a w rezultacie sprawne doprowadzenie inwestycji do realizacji. Takie rozwiązanie odciąża inwestora, pozwala oszczędzić jego czas i pieniądze.

 

Nasze usługi:

ARCHITEKTURA - projekty domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, osiedli, zagospodarowania terenu, ogrodów, wnętrz, obiektów usługowo-handlowych, placówek służby zdrowia, obiektów przemysłowych.
Projekty w zakresie architektury i konstrukcji a także branż instalacyjnych, w tym również z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii (pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych).
W zakresie usług projektowych mieści się również przygotowywanie kosztorysów oraz nadzór nad realizacją inwestycji.

NIERUCHOMOŚCI - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami takimi jak: działki i tereny budowlane, domy jednorodzinne, inne budynki - mieszkalne, usługowe, przemysłowe, mieszkania, lokale użytkowe. Nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Obsługujemy transakcje kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zamiany nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej oraz ubezpieczeniowej.

Zachęcamy do skorzystania z usług łączonych - oferujemy specjalne warunki na:
- projekty wnętrz dla klientów kupujących, lub wynajmujących mieszkania lub lokale użytkowe
- przykładowe aranżacje dla sprzedających mieszkania lub lokale
- analizę możliwości zagospodarowania dla sprzedających działki
- projekty domów dla klientów kupujących działki
- inne w zależności od oczekiwań klienta

Notatnik